KONST / Litografier / Färglitografi 9917148
nr 991 7148
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), "Som fan läser bibeln", EA-upplaga, signerad, motivet: 48x37
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:55:16
2/11 19:50:16
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold